stylowe-bransolety.pl

Opublikowane przez admin w dniu

Polski świat mody słynie z tego że odsuwany jest na bok za sprawą zagranicznych nowości. Często mówi się że moda polska w porównaniu do innych regionów dopiero raczkuje, ale gdyby przypatrzeć się temu wszystkiemu z bliska polscy projektanci są w stanie zaoferoać nam naprawdę wiele!
Od najbardziej porządanych fasonów do wysokiej jakości materiały. Gdzie nastał przeszkoda nabywców? Brak wystarczających kompetencji projektantów czy szukający są zbytnio rygorystyczni w swojej selekcji?

Okazuje się że nie! Chodzi o to że Polska Moda rozwijała się w o wiele krótszym czasie niż rynki międzynarodowe dostając tym samym o wiele mniej czasu na wejście na właściwy tor. Nabywcy dostrzegając że sąsiednie państwa oraz zagranicznne firmy są na szczycie zaufali zagranicznym projektatom odmawiając sobie zaszczytu prezentowania na sobie polskich, polskiego pochodzenia ubrań. Wygląda {absurdalnie|niewiarygodnie| ale niestety takie są smutne realia.
Okazuje się że wymarzonej sukienki, czy też innych ubrań ludzie nie muszą pozyskiwać u naszych sąsiadów ponieważ wystarczy jedynie zbadać miejscowy asortyment.

Kończąc postarajmy się zaakceptować i pokochać to co nasze! Zostawmy stereotypy i dajmy szansę tutejszym producentom i innym wykwalifikowanym osobom dbającym o nasz komfort i wygodę.

Stylowe Bransolety

Kategorie: posty