slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

Opublikowane przez admin w dniu

Czy znacie trzy podstawowe terminy opisujące typową damę? My znamy: uczucie, rodzina oraz ubrania. Co ukrywa się pod tymi nazwami? Jakich rzeczy pragną kobiety? Czego nie tolerują? Z czym się borykają ? Czego nie zostawiają nawet na krótką chwilę? Dziś omówimy pierwsze fundamentalne pojęcie: uczucie w świecie kobiety. Spróbujmy je poznać. Jak postrzega samą siebie kobieta, a jak patrzy na nią płeć męska? Jakich cech oczekują oby dwie strony? Kobiety lubią czuć się zdobywane. Większość lubi sytuacje kiedy ukochany przejmuje inicjatywę w ich relacji w swoje ręce ale znowu nie przyjmują zachowania na zabój pochłoniętego „sługi”. Jak bardzo często mawiają w połowie potrzebują czułości, zaangażowania w uczuciu, jednakże w drugiej połowie skrycie marzą o tym by ich facet od czasu do czasu stawiał opór, bywał nieznośny. Co za tym idzie? Damy na przekór pozorom również kochają zdobywać, bo przecież czy kogoś satysfakcjonuje w pełni łatwo zyskana rzecz, a co dopiero więź czy też uwaga kogoś drugiego? Oczywiście, że nie. Tak więc jak dogodzić oczekiwaniom wyjątkowych kobiet? Jak sprawić by być na pozycji lidera?
Dbaj o kobietę w sposób jaki chce, zaobserwuj kobiece mniejsze czy większe potrzeby, aby pamiętać jakie z nich bywają najistotniejsze i na tych skoncentruj się najbardziej, nawyk bycia nieosiągalnym wypracujesz rozmawiając z kobietą. Zapamiętaj, że to wymiana zdań jest podstawą dobrego związku.
Nie zapominaj, że więź należy podtrzymywać najczęściej drobnymi gestami, uczynkami. Niezadbane uczucie wcześniej czy późno zawsze gaśnie. Właśnie to sprawia, że damsko-męska relacja jest niezwykła, ale też krucha.

slubna bizuteria srebrna

Kategorie: posty