producenci-dodatkow.pl

Opublikowane przez admin w dniu

Wyroby złotnicze platerowane, czy też prawdziwe? Które wybieramy częściej? Ta walka znana jest całkiem długo w tej branży. Teraz postaramy się udzielić odpowiedzi na ten temat. Choć problem nie wydaje się takie proste jak się wydaje. Powyżej wymienione typy wyrobów złotniczych posiadają ukryte wady, ale również i poważne zalety użytkowania.
Biżuteria prawdziwa – zazwyczaj produkuje się takie modele z wyizolowanego metalu szlachetnego. Z tej przyczyny pozostaje znacznie droższa. Tworzy się ją obrabiając rudy złota. Pozostaje zdecydowanie bardziej prestiżowa i właśnie z tej przyczyny chętnie kupują ją ludzie bogatsi. Także istotne pozostaje miejsce jej sprzedaży, zwykle pozostają to sklepy jubilerskie. Jest elegancko pokazana w oświetlonych, gablotach. W takcie jej nabywania często zainkasujemy piękne pudełeczko. W jubilerskim punkcie pomoc na pewno pozostanie milsza i na wyższym poziomie. Biżuteria ze szlachetnych metali o czym także nie powinniśmy zapominać, nie wywołują reakcji alergicznych.
Biżuteria platerowana – jest najczęściej wytwarzana ze połączenia zwykłych metali, a pokrywa się ją niewielką powłoką złota. Te modele w miarę w niekrótkim czasie tracą swój wygląd i klienci wyrzucają je. Ich największa pozytywna strona to Z pewnością niska wartość zakupu. Z przykrością uważamy, że potrafi wywoływać reakcje alergiczne, bardzo często produkty z zawartością niklu. Co istotne linie biżuterii platerowane są wybitnie śliczne ze względu na mieszankę, po prostu dużo prościej ją wytworzyć. Komplety w tym wypadku najczęściej składają się z dwóch elementów – bransoletki i naszyjnika.
Podsumowując biżuteria z metali szlachetnych pozostaje precyzyjniej wykończona oraz nie powoduje uczuleń. Ale pozostaje poważnie więcej warta, co więcej nie niszczy się aż tak szybko jak sztuczna. Z drugiej strony linie biżuterii sztucznej są wymyślniejsze i tańsze. Jaki rodzaj jest lepszy? Naszym zdaniem są zwyczajnie inne.

Producenci dodatkow

Kategorie: posty