ekskluzywne-bransoletki.pl

Opublikowane przez admin w dniu

Portale społecznościowe czy poradniki pisane są głównie o modzie damskiej oraz są ze wsazaniem dla płci pięknej. Dlaczego tak jest skoro moda męska jest równie ciekawa w swoich dziedzinach?
Już dawno temu przyjęło się że moda jest dla kobiet. Przyjęto też, że faceci nie są skłonni do pogawędek na temat ubioru czy też dbania o wygląd. Kobiety myślą że nie warto pytać faceta o to co założy na siebie, ma ubrane, będzie zakładał.Wiadomo jednak o tym że faceci lubią a wręcz uwielbiają chwalić się swoimi zdobyczami. Rozsiewając plotki oświadczamy wszystkim pięknym kobietom że temat mody dla facetów nie jest czymś obcym! Pomówmy więc o modzie naszych mężczyzn. Czy moda dla mężczyzn w naszym kraju miewa się dobrze? Eksperci mówią że największym problemem polskich marek jest pomysł demonstrowania gadreroby w sklepach internetowych i nie tylko. Męską część kupców zniechęca bardzo często obraz stereotypowego mężczyzny który prezentuje odzież. Na szczęście większość jednak sięga po to w czym czuje sie atrakcyjnie bez względu na to w jaki sposób coś jest zademonstrowane. Zadajmy sobie pytanie o najbardziej istotną rzecz – Co i dlaczego powinien mieć w swojej kolekcji każdy przeciętny facet?
Jedną z rzeczy którą posiada każdy szanujący się mężczyzna jest tradycyjna koszula, jak mówią koniecznie granatowa oraz czarna. Kolejną częścią garderoby powinna być marynarka. Najlepsza jest taka która się nie wyróżnia, pasuje wtedy bez wątpienia do wszystkiego!
Finalną niezbędną rzeczą są stylowe buty. Ważne żeby były w stonowanym odcieniu i modnym kroju.

Ekskluzywne Bransoletki

Kategorie: posty