beauty77.pl

Opublikowane przez admin w dniu

Co pobudza zmysły naszych mężczyzn? Co sprawia że zmieniamy się w silne i świadome swojej wartości kobiety? Odpowiedzią na te pytania jest termin wszystkim znany – bielizna oraz,i jej atrybuty.
Co jest najważniejsze przy wybieraniu bielizny, kompletu bielizny dla siebie, co powinniśmy mieć na oku?
Jednym z bardziej ważnych wyznaczników idealnej bielizny, powinien być materiał, gdyż to on świadczy o komforcie noszenia jej przez ciebie i twojego patnera. To materiał decyduje o samopoczuciu ale też o tym czy spełni swoją funcję w codziennym życiu ale też w wyjątkowych dla nas sytuacjach
Stroje bieliźniane tworzone są najczęściej z
tkanin naturalnego pochodzenia oraz tych sztucznego pochodzenia. Jeśli chodzi o materiałach pochodzenia naturalnego najczęściej stosuje się bawełnę. O jakości bawełny mówi nam długość sprężystość włókien. Wyróżniamy dwa typy bawełny- czesana i superczesana.Obie są przyjazne dla ludzkiej skóry. Bielizna tego rodzaju jest niezwykle zwiewna ale również powoduje że nasza skóra może swobodnie oddychać. Coraz regularniej zaczyna się używać włókna bambusowe która często słusznie zastępuje bawełnę. Jest także aksamitne i elastyczne. Jednak w dzisiejszych czasach produkty naturalne często zastępowane są produktami sztucznymi, w tym przypadku także. Przykładem może być elastan który od wielu lat jest udoskalany i nadal pozyskuje spore zainteresowanie i użytek. Łączony jest też z naturalnymi materiałami. Zbliżony charakter do niego ma polyamid – oddychający materiał i niesłychanie lekki.

Beauty 77

Kategorie: posty